Duyurular
 • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
 • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz
 • Mev.Yetenek
 • Pot. Yetenek
 • Bonservis Maliyeti
 • Maaş Maliyeti
 • Oyuncu Karakteri

19/4/1999 doğumlu Miguel Magalhães sahanın sağ bölgesindeki bütün pozisyonlarda oynayabiliyor.Özellikleri sayesinde savunma ve hücum bölgelerinde rahatlıkla görev alabilen Miguel Magalhães’in asıl mevkisi sağ bek.Vitoria Guimares’in B takımında oynayan oyuncu düşük maliyeti sayesinde bir çok takıma rahatça transfer edilebilir.

 

Sudan Ucuz Sağ Bek Miguel

 

 

Miguel Magalhães’in Transfer Aşamasındaki;

Artı yönleri:

Başka bir ülkede oynamaya rahatça adapte olabilmesi

Çok hızlı bir oyuncu

Birden hızlanması

Dengeli karakteri

Birden çok mevkide oynayabilmesi

Eksi yönleri:

Tek ayağını kullanması

Hava toplarında etkisiz

Azimli değil

Arkadaş grubuna kolayca adapte olamıyor

 
 

Genel Özellik Değerlendirmesi:

Artıları:

Sürat, baskınlık, çalışkanlık, bitmeyen enerji ile takımınızın jokeri olabilir. Taktik üzerinde klasik bir bek gibi gözükür ama oyun için de bindirmeleri ve pas isabetleri ile tıkanan kanat oyuncularınızın imdadına koşarak gelir çünkü, Miguel gerçekten koşmayı çok seven bir oyuncu devre arası, maç esnası, maç sonunda kat ettiği mesafeleri gördüğünüz zaman neden buna vurgu yaptığımı daha iyi idrak etmiş olacaksınız. Tabi ki işi sadece koşmak değil, vizyonu ve bakış açısı ile eksik kaldığınız sol bölgelerin her birinde sizi memnun eder. Ola ki lakap tanımlayacak olursanız” Yetiş Miguel ” benim önerim.

Eksileri:

Hız ve sürat onu öne çıkaran nokta yalnız eşdeğer olarak dayanıklılık bir bek oyuncusuna göre düşük, sert bir oyun anlayışında oyundan kopabilir ve çabuk düşebilir. İstikrar sorunu da eksi yönlerinden biri. Artı yönlerinde bahsettiğim joker tanımı sadece her mevkide oynaması için söylediğim bir tanım değil, kararlı bir as oyuncunuz olamayabilir. Duran toplar en korkulu rüyası.

 
 

Sonuç:

Genel olarak hibrid bir oyuncu var karşımızda her sağ mevkide rahatça oynayabilir, Kanat bek’i üzerinden kurulan bir oyun ile çok rahat bir şekilde potansiyelini skora yansıtabilir gerek rakip aleyhine veya sizin lehinize, az hata yapar ama size de bağlı olarak değişebilir çünkü katı ve sert bir taktik ile rakip takım kolayca al aşağı edebilir ve yıpratabilir. Mutlaka Miguel Magalhães’in bir alternatifi olmalı veya Miguel birinin alternatifi olmalı. Kapanan bir takım ve sert defans hattı ile karşılaştığınız zaman örnek vermek gerekirse rakip önde ve tamamen geriye yaslanmış şekilde oyuna dahil edebilir ve skor alma oranızı yükseltir ve yapacağı bindirme, koşu ve iç ortalar ile daha fazla ablukaya almanızı sağlayabilir.

Alternatif olarak kontra bir taktik ile oynuyorsunuz veya rakip güçlü savunma yapmak durumundasınız, taktiğiniz sağ kanattan öyle bir işler ki karşı atak değilde düzenli kanat akınlar gelir. İstikrar problemine çözüm olarak benim önerim belli kırılma anlarında oyuna dahil edilmesi. Tekrar eksisi olan tek ayak sorununu hazırlık maçlarında sol bek pozisyonlarında deneterek işe yararlılığını test edebilir, gelişim gösterebilir ama kesin bir sonuç çıkar mı biraz asistan menajere biraz da şans diyelim. Son olarak tavsiyem arada bir bireysel antreman olarak güç yüklenmeniz faydası olabilir, eğer ki güç yüklenme başarılı olursa joker pozisyonundan maça as’lığına terfi edebilir. Özetlemek gerekirse ucuz bir maliyet ile alacağınız Miguel potansiyeline ulaştığınızda klübünüze güzel bir gelir getirebilir ve o potansiyele ulaşırken size belki kupalar da getirebilir.

 

Eğer bütçe probleminiz yoksa 500k serbest kalma bedelini ödeyerek transfer edebilirsiniz. Maaş bütçesini cebinize göre verebilirsiniz.

Bütçem kısıtlı diyorsanız. Yazarımızın yazdığı ”oyuncuları daha ucuza kapma taktiği” ile de başarabilirsiniz.

 
 

İncelememizi beğendiyseniz, yorum yaparak ve reklamlara tıklayarak bizlere destek olabilirsiniz.

Diğer oyuncu incelemelerimiz için tıklayınız.

İncelemenin sizlere faydalı olması dileği ile bol FM’li günler dileriz.
Son Yorumlar

 • author image
  Can Cömertler says:
  bunda para gelmiyor zaten sattığın kadar al kuralı kalkıyor...
 • author image
  muhammed says:
  yaptım herseyı ama sezon oncesi olarak baslatıyorum transfer parası gelmiyor...
 • author image
  yusuf says:
  bu taktike bi ibnelik var afedersiniz takım istatiskileri on numara ama gol atamıor takım 13 sut...
 • author image
  Tolga says:
  Ben Bu Yamayı Yaptım Ama Logo VE Forma Gidiyo ?...
 • author image
  Enes says:
  Güzel...