Duyurular
 • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
 • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz
 • Mev.Yetenek
 • Pot. Yetenek
 • Bonservis Maliyeti
 • Maaş Maliyeti
 • Oyuncu Karakteri
FM18’de genç kaleci arıyorsanız, hemen hemen 6-7 kaleci arasında döner durursunuz. Rajkovic, Posavec, Meret diye ilerler. Tüm bu isimlerden sıkılanlar, yeni isimler arayanlar, toplanın etrafıma. Bu kez sizleri daha az bilindiğini düşündüğüm bir genç kaleci ile tanıştırmak istiyorum: Gregor Kobel Gregor Kobel, 12 Haziran 1997 Zürih doğumlu Kobel, 1,94m boyunda ve 90 kg ağırlığındadır. İsveç vatandaşıdır. Yetiştiği kulüp olarak Grasshoppers ve Hoffenhem görünmektedir. 2012 yılında Grasshoppers kulübünde profesyonelliğe adım atmış, 2014-2016 arasında Hoffenheim kulübünde kiralık oynadıktan sonra, 2016/2017 sezonu öncesinde 140B € bedelle Hoffenheim’e transfer olmuştur. Gregor Kobel’i Hoffenheim’den koparmak için, 4,9M€’yu gözden çıkarmanız gerekirken, kendisi de yıllık 650B€ istiyor.
‘Takımınıza güven, rakibinize korku salacak bir kaleci: Gregor Kobel’
FM2018 Gregor Kobel, FM2018 Genç Kaleciler, FM2018 Genç Yetenekler, FM 2018 Wonderkids, Gregor Kobel, Gregor Kobel Hoffenheim, Gregor Kobel İnceleme
Gregor Kobel FM2018
Transfer sürecindeki artıları: -Profesyonel, -Uyum sıkıntısı yaşamaz, -İstikrarlı bir oyuncu, Eksileri: -Arkadaş grubuna uyum sağlamakta zorluk çekebilir. Özellik Değerlendirmesi: Artıları: Hava hakimiyeti konusunda tam bir lider olan Kobel. Ani çıkış özelliğinin iyi olması savunma arkasına atılacak toplarda tehlikeyi büyümeden engellemesine olanak sağlar. Ayağı ise bir kaleciye göre gayet iyidir. Tüm özellikleri rahatça yükselir, potansiyeli yüksektir. Ve unutmayın henüz 19 yaşında. Eksileri: Kobel’in genel kalecilik özellikleri (hava hakimiyeti ve ani çıkış özellikleri dışında) ortalamanın biraz altındadır. Zihinsel özelliklerinden karar alma, önsezi ve pozisyon alma özelliklerinin kesinlikle üzerine düşülmelidir. Sonuç: Gregor Kobel alternatif kaleci arayan kişilerin derdine deva olacak bir kalecidir. İlk sezon tecrübeli kalecinin eline emanet edilip, ikinci sezon kaleyi ona emanet edebilirsiniz. Kalenizi yıllarca rahatça korur. Evaldiyelik yatırımın FM Lügatındaki karşılığıdır. Kendisine acayip bir sempatim vardır, 2022 yılında aldığı 24Erzincanspor kalesini başarıyla korumuş, 99 lig maçında 43 maçta kalesini gole kapatmıştır. 161 resmi maçta ise, 56 maçta rakip oyunculara ‘dur’ demeyi başarmıştır. Pas yüzdesi sezonda ortalama %93 civarındadır (kaleci vuruşlarını kısa pas olarak kullandırıyorum). Yabancı olduğu halde vazgeçemeyeceğim 2 oyuncumdan biridir kendisi. İncelememiz hakkında olumlu-olumsuz yorumlarınız okumaktan mutluluk duyarım Diğer İncelemelerimiz için tıklayınız Hepinize Bol FM’li Günler Dilerim.
Son Yorumlar

 • author image
  Can Cömertler says:
  bunda para gelmiyor zaten sattığın kadar al kuralı kalkıyor...
 • author image
  muhammed says:
  yaptım herseyı ama sezon oncesi olarak baslatıyorum transfer parası gelmiyor...
 • author image
  yusuf says:
  bu taktike bi ibnelik var afedersiniz takım istatiskileri on numara ama gol atamıor takım 13 sut...
 • author image
  Tolga says:
  Ben Bu Yamayı Yaptım Ama Logo VE Forma Gidiyo ?...
 • author image
  Enes says:
  Güzel...