FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri

 Duyurular
  • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
  • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz

FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri

Merhabalar değerli Fmturks takipçileri bugün FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri yazımız ile sizlerleyiz .

Birkaç gün önce paylaşmış olduğumuz Football Manager 2019 Alt Lig Rehberi büyük ilgi gördü ve birçok kişi bizlere takım önerilerimizi sordu bizde tam bu sebep ile sizlere  yazımızı hazırladık umarız beğenirsiniz.

Hadi şimdi listeye birlikte gözatalım…
 

1-)FM 2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri | SAKARYASPOR

Fm2019 Alt Lig Kariyer Önerileri | Sakarya

 

 

17 Haziran 1965 yılında Sakarya şehrinin bir kaç önde gelen insanlarının temelini atarak kurduğu Sakarya kentinin ilk profesyonel futbol kulübüdür. 1980´li yıllarda Büyük Şehir takımları ile yarışabilecek desteğe ulaşmaya başlamış , sonucunda 1987-88 sezonunda Türkiye Kupası yarı finaline kadar yükselmiştir.

1988-89 sezonunda bu tutkulu taraftara ve kente sahip takım Kupa galipleri kupasında ülkemizi temsil etme başarısı göstermiştir.

Müzesinde kupaları , tribünde bu denli tutkulu ve ateşli taraftarı olan bu kulübü Avrupa’ya kafa tutabilecek kadar güçlü hale getirebilir misin?

 

 
2-)FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri | BUCASPOR

Fm2019 Alt Lik Kariyer Önerileri | Buca

Fm2019 Alt Lig Kariyer Önerileri | Buca

 

 

Listede illaki bir İzmir Takımı olacak. Pek çoğumuz bilmesek de özellikle 1970-2000 yılları arasında süper ligin en güçlü takımları sürekli İzmir bölgesinden çıkmıştır.

1928 yılında kurulmuş 91 senelik koca bir çınar Bucaspor. Tarihinde bir çok iniş-çıkış yaşayan bu asırlık çınar özellikle bünyesinden çıkarttığı genç yerli oyuncular ile hep el üstünde tutulmuştur.Hepimizin de hafızasında olan belkide Buca akademisinin son ürünleri sayılabilecek “Mehmet Batdal , Salih Uçan” gibi oyuncular bekleneni veremese de bu kulüpten çıkmışlardır.

90 yıllardan sonra iyice Karşıyaka,Altay gibi kulüplerin arkasında kalsa da bu takım ile önce İzmir’in daha sonra Süper ligin “Fırtınası” olabilir misin?
3-)FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri | TUZLASPOR

Fm2019 Alt Lik Kariyer Önerileri | Tuzla

Fm2019 Alt Lig Kariyer Önerileri | Tuzla

 

 

Listemizin belkide en romantik takımı diyebileceğimiz takımı. Tarihinde önemli başarıları yahut yetiştirdiği önemli oyuncuları bulunmasa da özellikle son yıllarda farkın dalık oluşturmak için yaptıkları bir takım hareketler taraflı tarafsız tüm futbol severlerin hoşuna gitmişti.

Örnek olarak adının eş anlamlısı diyebileceğimiz 500 T Belediye otobüsü ile 2016 yılındaki Türkiye Kupası rövanş maçı için Fenerbahçe -Kadıköy deplasmanına gitmeleri o dönem izleyicilere çok sempatik gelmişti.

Bu sade fakat bir o kadar da renkli ilçe takımını Başak Şehir modeli benimseyerek sürekli zirveye oynayan , her sezon devlere kafa tutabilecek bir hale getirebilir misin?

 
4-)FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri | FATİH KARAGÜMRÜK SK

Fm2019 Alt Lik Kariyer Önerileri | Karagümrük

Fm2019 Alt Lig Kariyer Önerileri | Karagümrük

 

 

Bir dönem adına şarkılar bestelenmiş,dilden dile söylenmiş o meşhur belde. Listede olması gerektiğini düşündüğümüz bir başka romantik sayılabilecek klüp.

Gerçek hayatta bir üst lige yükselme başarısı gösteren bu kulübü FM 19 için cazip kılan özelliği hiç şüphesiz bir dönemin yıldız yada yıldız adayı gözüyle bakılan hatta büyük kulüpler arasında çekişmeye neden olan “Erken Zengin , Mehmet Batdal ,Turgut Doğan Şahin , Ramazan Civelek” gibi oyunculara sahip olması.

Kariyerinde yöneteceği ilk takımı olan gelecek vaat eden ancak toy bir menajer olarak 2. ligin tabiri caiz ise kalbur üstü oyuncularını idare ederek Süper ligin yolunu tutabilir misin?

 
5-)FM2019 Türkiye Alt Ligleri Takım Önerileri | SAMSUNSPOR

 

Fm2019 Alt Lik Kariyer Önerileri | Samsunspor

Fm2019 Alt Lig Kariyer Önerileri | Samsun Spor

 

Samsun Spor denilince belki de akla gelen en önemli iki şey ; Kulüp logosunda Mustafa Kemal Atatürk’e yer veren tek kulüp olması ve Türk futbolunun en kara,elim olaylarından olan trafik kazası.

1909 yılında temelleri atılan sonrasında Balkan savaşının patlak vermesi  ile kapısına kilit vurulmak zorunda kalan Şanlı kulüp 1965 yılında tekrar açılmıştır.

Özellikle 1985-1995 yıllarında Süper ligde fırtına gibi eserken Anadolu’dan şampiyonluk umudu beslemeye başlan ilk kulüplerden olma özelliği taşır. 85-95 yılları arasında defalarca zirveye oynayan fakat sonunu bir türlü getiremeyen,müzesinde dönemin prestijli kupalarından Balkan Kupası dahi bulunan bu Karadeniz ekibini tekrar eski günlerine döndürerek şahlandırabilir misin?

 
 

Umarız listemiz hoşunuza gitmiştir. Şimdiden bolca keyifli ve bir o kadar da başarılı kariyerler geçirmeniz dileğiyle… 

 

Bir önceki yazımız olan Fm19 Blister Logo Paketi başlıklı makalemizde Fm19 Blister, Fm19 Blister Logo ve Fm19 Blister Logo Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.
Son Yorumlar