Duyurular
  • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
  • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz

Merhaba Fmturks.com takipcileri bu yazımızda sizlere Fm2019 Taktik Yükleme hakkında bilgi vereceğiz.

Bilindiği üzere Football Manager oyunlarının hemen hemen tamamında taktik yükleme aynı şekilde yapılmaktadır. Oyunu ilk kez oynayanlar yada bu yöntemleri bilmeyenler için bu yazımızda Fm2019 Taktik Yükleme nasıl yapılır onu anlatacağız.Football Manager kariyerlerinde kendi taktiklerinizi yapabileceğiniz gibi diğer oyuncuların taktiklerini de kullanabilirsiniz. Tabi ki diğer oyuncu taktiğini çeşitli yollar ile sizinle paylaşmalı ve sizde bunu kendi oyununuza nasıl entegre edeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Başka bir oyuncunun taktiğini kendi kariyerinize yüklemenin 3 farklı yolu vardır.Bunlar ;

  • Steam Atolyesinden Taktik Yükleme
  • FMF Uzantılı Taktik Yükleme
  • TAC Uzantılı Taktik Yükleme

1.Steam Atölyesinden Taktik Yükleme

Steam uygulaması üzerinden oyunun atölyesine giriş yapınız. Daha sonra taktikler kategorisine geçip beğendiğiniz taktiğe abone olunuz. Abone olduktan sonra Steam küçük bir indirme yapacaktır ve taktiği otomatik olarak oyununuza ekleyecektir. Daha sonra taktikler menüsünden yeni taktik ekle bölümünden yükle seçeneğine basarak indirdiğiniz taktiği takımınızın taktikleri arasına katabilirsiniz.

2.FMF Uzantılı Taktik Yükleme

Forumlardan ya da sitemizden indirmiş olduğunuz taktikleri öncelikle rar dosyası varsa rar dosyasından çıkıyoruz. Eğer taktik “.fmf” uzantısı ile bitiyorsa, bu tip taktikleri yüklemek için oyunu açık olması gerekiyor. Kariyerinize girip “Taktik” bölümüne gidin. Mevcut taktiklerinizden değişitirmek istediğiniz taktiğinde yanındaki aşağı bakan oka tıklayarak “Yükle” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra açılan menüdeki “Konum”bölümünden indirdiğiniz taktiği bularak “Yükle” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3.Tac Uzantılı Taktik Yükleme

Eğer indirip rar’dan çıkardığınız taktiğin uzantısı “.tac” şeklinde ise hiç oyunu açmadan da taktiği yükleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda konumunu belirttiğimiz yere taktiği atmanız gerekmektedir.C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adınız\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 201x/tactics

Not: Kırmızı ile işaretli alanları kendi bilgisayarınızdaki duruma göre değiştiriniz.
Not 2: Eğer tactics diye klasör yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fm2019 Taktik Yükleme

Bir önceki yazımız olan Fm19 Blister Logo Paketi başlıklı makalemizde Fm19 Blister, Fm19 Blister Logo ve Fm19 Blister Logo Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.
Son Yorumlar