Fm2018 5 Kariyer Önerisi

 Duyurular
  • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
  • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz

Bugün sizlere fm2018 da takımından keyif almayan oyuncular için hazırlamış olduğumuz Fm2018 5 Kariyer Önerisi ile sizlerleyiz.

Lafı çok uzatmadan direk konuya giriyoruz.

 

1- Rayo Vallecano de Madrid

fm2018 kariyer önerisi

 

1924 yılında İspanya’nın başkenti Madrid’in güneyi batısında Vallecas bölgesinde bir grup genç tarafından kurulan Rayo Vallecano.

İşçilerin yoğun desteğini alan ve büyük bir tutkuyla bağlandıkları bu kulübün.İşçi desteğini bukadar almasındaki temel neden Madrid’in diğer bölgelerine göre daha fakir ve işçi kesimden oluşmasıdır.

Peki siz işçilerin desteği ile Franco’nun Madrid’ine direnen bu takımı İspanya Liginin Zirvesine Çıkarabilecekmisiniz ?

 

 

 

 
 

 

 

2. Millwall FC

fm2018 kariyer önerisi

1885 Yılında Londra’nın doğusunda Thames nehri kenarında kurulmuştur. Kulubun kurucuları James Morton isimli bir demir tüccarının Millwall tersanesinde açtığı konserve firmasının çalışanlarıdır.

İlk yıllarda tersaneciler olarak tanınan Millwall takımı 1900 yılında F.A Cup yarı finaline yükselince armasına Aslan ekleyip “The Lions” olarak anılmaya başlamıştır.

Klübün en önemli özelliği İngiltere’nin en sevilmeyen takımı olmasıdır. Bu yüzden Takımın mottosu “We Fear No Foe” (Hiç bir düşmandan Korkmuyoruz) dur. Peki siz İngiltere’nin sevilmeyen bu takımını Avrupa’nın zirvesine çıkarabilecek misiniz ?

 

 

 
 

 

 

 

3. AS Livorno Calcio

fm 2018 kariyer öne

 

İtalyan Komünist Partisinin doğduğu kentin takımı olan Livorno Alman Faşizmine karşı İtalya da sosyalizm akımını destekleyen bir grup işçi tarafından kurulmuştur kendilerine ideolojik taraftarlar da denilse de  Livorno bölgesi İtalya’da işçi hareketlerinin genellikle başladığı yerdir.

Livorno’yu bizlere çekici kılan ise ülkemizde yine emekçi sınıfının takımı olarak bilinen Adana Demirspor’un kardeş takımı olması.

Peki Faşist karşıtı emekçi kardeşlerimizi Avrupa’nın korkulu rüyası olmasına yardımcı olacak mısınız ?

 

 

 

 
 

 

 

4. Adana Demirspor

fm2018 kariyer önerileriİşçi takımlarından bahsetmişken ülkemizde Taraftarları ile meşhur olan Adana Demirspor’dan bahsetmeden olmaz.

2.Dünya Savaşı sırasında savaşa katılmayan Türk hükümeti yinede hazır olabilmek adına birçok erkeği askere almıştı.

Askere alınmayan gençleri spora ve sivil savunmaya yönlendirmeyi amaçlayan Türk hükümeti çıkardığı yasa ile 500 kişiden fazla işçi çalıştıran özel kurumların bir spor kulubu kurması zorunluluğu getirilidi ve Adanada yer alan T.C.D.D. 6. işletme bölge müdürlüğü tarafından kuruldu.

Bu muhteşem şehre bir Avrupa kupasının yakışacağını düşünüyoruz ya siz ?

 

  

 

 

 5. FC St. Pauli

Fm2018 kariyer hikayeleri

Hamburg Almanya’da en çok zenginin yaşadığı şehirdir St.Pauli ise bu şehrin en yoksul yeridir.

Şehirdeki liman işçileri önderliğinde yoksullarca kurulan bu takım endüstriyel futbola tepkisi en yüksek olan takımlardan birisidir.Bu konudaki en bilinen tepkileri ise 2007 yılına kadar elektronik skorboard yerine el ile değişen tabelalar kullanmasıdır.Fm2018 5 Kariyer Önerisi yazısı www.fmturks.com için yazılmıştır.

Avrupa’nın para babalarına emekçilerin gücünü göstermeye hazırmısın ? 

 

Bu yazımızda fm 2018 in son günlerinde benzer kariyerlerden sıkılanlara elimizden geldiğince yeni öneriler sunmaya çalıştık yazıya olan ilgiye göre benzer içerikler sunmaya devam edeceğiz. Umarım keyifli bir kariyer geçirirsiniz iyi oyunlar

Bir önceki yazımız olan Gökyüzüne Uzanan Bir Kupa -Chapecoense- başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.