Fmturks.com Yönetiminden Fm19 Genç Ucuz Oyuncu Önerileri !

 Duyurular
  • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
  • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz

Merhaba değerli fmturks.com takipcileri sizlere hiçbir sitede bulamayacağınız yönetim kadromuzun güzide ismi Alperen Palaz’ın kaleminden Fm19 da kadronuza katabileceğiniz. Ucuz genç oyuncuları derledik.

İşte o oyuncular ;

Alberto Soro ;

Ofansif ortasaha pozisyonunda Ofansif Oyun Kurucu olarak oynayan Alberto Soro ortalama özelliklerine rağmen fiyat performans olarak düşünüldüğünde bir çok klüp için vazgeçilmez olacaktır.

Antonio Marin ;

17 yaşında olması yüksek dripling yeteneği ve düşük maliyeti ile özellikle kanat oyunu sevenler için biraz gelişimle muhteşem bir sol açık olacaktır.

 Dejan Joveljic;

RedStar forması giyen Dejan jovelic santrafor pozisyonunda yaratıcı forvet olarak rol alıyor ortalama profili ve yaşına göre iyi fiziksel özellikleri ile pas oyunu seven menajerlerin yıldızı olacaktır.

Francisco Trincao;

Fm18’den de tanıdığımız Raphinha ‘nın gölgesinde kalan Francisco Trincao hakkında çok bir şey yazmaya gerek yok sol sağ nerede isterseniz sizlere verim verecektir.

Jonathan Gonzalez ;

Özellikle bendeniz gibi Meksikalı fetişi olan kişiler için mütiş bir orta saha pas  ve şut yetenekleri düşük olsa da rakip orta sahalar kesinlikle rahat pas yapamayacak.

 
Lovro Majer ;

Yine balkanların ofansif oyun kurucularından biri Lovro Majer , yaşına göre yüksek zihinsel özellikleri ve teknik becerisi ile takımınızda güzel işler yapacaktır.

Luka Adzic ;

Eski oyuncular hatırlar Dusan Tadic’i işte onun fm19 versiyonu sizlerle :))


Marquinhos Cipriano ;

Brezilya’nın saklı yeteneklerinden Cipriano sağ kanatta eski adı ile iç forvet yeni adı ile kanat forvet pozisyonunda oynayan Cipriano süre alması halinde ciddi gelişim gösterecektir.

Mattias Svanberg ;

Tam bir Maestro üzerine konuşmaya çok gerek olmadığını düşünüyoruz süre aldıkça gelişecek ve uzun yıllar orta alanınızı muhafaza edecektir.


Renat Dadasov ;

Fm18 den tanıdığımız Can Kardeşimiz AZERBEYCAN dan Renat kodronuzda yer verebileceğiniz güçlü bir santrafor.

Sandro Tonali ;

Yeni bir Pirlo doğuyor olabilirmi. Yaşına göre mükemmel fiziksel özellikleri iyi tekniği ile defansınız ve orta sahanız arasında ki köprüyü rahatlıkla kurabilecek bir yetenek.

Ve son oyuncumuz Tete ;
Fiyatına ve özelliklerine baktığınızda neden listemizde olduğunu anlayacağınız bir oyuncu 🙂

 
Fm19 Genç Ucuz Oyuncu Önerileri !

Bir önceki yazımız olan Fm2019 Serbest Santraforlar başlıklı makalemizde fm 19 bedelsiz oyuncular, fm 19 forvet ve fm 19 serbest forvet hakkında bilgiler verilmektedir.