Fm2018 Buglu Taktik !

 Duyurular
 • Twitch.tv Yayınlarımız Çarşamba ve Cumartesi Günleri 11'de Katılmak İçin www.twitch.tv/mrdirewolff
 • Youtube Videolarımız için https://www.youtube.com/cancomertler adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Facebook Grubumuza katılıp diğer oyuncular ile bilgi alışverişine katılabilirsiniz

Evet FmTürks Takpcileri Beklenen An Geldi Fm 2018 Buglu Taktik artık sizlerle

Peki bu Fm 2018 Buglu Taktik %100 işe yarıyormu herkesin aklındaki esas soru bu anca gidip X belediye spor ile Barcelona yenme hayalleri kurmayın ama eş değer rakiplerinize artık kaybetmeyeceksiniz .

Fm 2018 in Buglu Taktik tanıtımımıza diziliş ile başlayalım.
Fm2018 buglu taktik Diziliş

Fm 2018 Buglu taktikte tahmin edebileceğiniz gibi konuşulan 3 Stoper 3 Forvet Taktiği ile sahaya yayılıyoruz ,2 kanat bek ile hücumda çizgiyi kullanıp göbekteki hücum ve destek talimatları verdiğimiz orta saha oyuncularımız ile 7 kişi ile hücum yapıp , dönüşünde ise 7 kişi ile savunma yapmış oluyoruz.
Taktiğin en kritik noktası tabiki talimatlar

Fm 2018 Buglu Taktik Talimat
Hücum ağırlıklı terciğimiz ile oyuncularımız öncelikle hücumu düşünecek ve rakibi boğacaktır, düşük tempo tercih etmemiz ise topu kazandığımızda panik yapmayıp beklerimizin ve orta sahamızın kademeli olarak ileri çıkmasını sağlamak.

Böylelikle rakip sahada çoğunluğa ulaşmayı amaçlamaktayız .

Dengeli genişliğimiz ile ne dar alanda oyunu sıkıştıracağız ne ise oyunu açıp koşu mesafemizi arttırıp kondisyonumuzu harcayacağız , savunma hattımızı normal kullanıp 3 stoperimizi yeri geldiğinde ofsayt tuzakları yapması için kullanacağız (Stoperler Kilit Rol Taşıyor Aşağıda Detaylı Anlatacağız ).

İleride 3 Adet santraforumuzun da takım savunmasına katkı sağlaması için rakip kaleci ye baskı yapmasını isteyeceğiz.

Defanstan kısa pas talimatımız ise az önce söylediğim gibi yavaş yavaş rakip sahaya yerleşebilmek adına 

Karışık pas talimatı ise yeri geldi mi kısa toplar yeri geldi mi ise oyunu açıp uzun toplar ile rakip hatalarını arayacağız.

Rakip ceza sahasına paslaşarak gir talimatımız ise rakip alana yerleştikten sonra 3 forvetimizin birbiri ile ver kaçları ve beklerin de hücuma katılması ile hücumu tamamlamayı amaçlayacağız.
Gelelim Oyuncu Talimatları ve Ne Tarz Oyuncular Olmasına

Kalecide dikkat etmemiz gereken tek şey pas yeteneğinin olması.

Diğer tercihler sizlere kalmış ayağı ile kısa oyna ve defansın ortasındakilere top ver talimatlarımızdan dolayı kalecimizin vereceği ilk paslar hücumlarımız için çok kritik.

Stoperler (Sırası İle Sol Orta Sağ Stoper)


Stoperlerimiz için en önemli konu hız özellikle sağ ve sol stoperlerimiz hamle stoperi olarak oynayacağından hızlı ve yıpratıcı stoperler tercih etmenizi öneririz.

Hızlı ve top kapma yeteneklerinin yüksek olması başarı şansınızı arttıracaktır.

Stoperlerımizin ortasında ise biraz daha tecrübeli ayağını kullanan pas yeteneği yüksek hava toplarında etkili stoper tercih etmelisiniz.
Bekler (Sırası ile Sol – Sağ )

 

Beklerimiz ise klasik kanat bek özellikleri taşımalı hız, pas, orta yapma.
Orta Saha Göbek ( Sırası İle Sol – Sağ)

 

Orta Sahalarımız ise 2 adet Emre Belezoğlu desek yeridir yeri geldi mi hücumda yeri geldi mi savunmaya katılacak pas yeteneği olan 2 orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.

Forvetler (Sırası ile Sol- Orta – Sağ)
3 Forvetinize de alışmamanızı öneririz çünkü sene sonu hepsine bir çok talip gelecek.

Forvetlerimiz de ise , sağ ve soldaki oyuncularımızın ters ayaklı göbektekinin ise yüksek bitiricilik ve hava topu ihtiyacı olacaktır.

Herhangi bir Rakip Talimatı VERMİYORSUNUZ.

Sonuçlar ;


Buda Sonuçlarımızın bir kısmı umarız taktik ile başarı sağlar ve bizleri unutmazssınız benzer içeriklerin devamı için yorumlarınızı bekliyoruz iyi oyunlar.
 

Diğer Taktik İncelemelerimiz İçin Tıklayınız 🙂

Bir önceki yazımız olan 4-2-3-1 TAM SAHA PRES başlıklı makalemizde fm 2018 buglu taktik, fm 2018 en iyi taktik ve fm 2018 taktik hakkında bilgiler verilmektedir.

 • author image
  Ahmet Cevapla
  Oca 19, 2019 @ 10:44 am

  Kardeşim çok sağol 6 – 0 yenildik amınakoyim

 • author image
  Can Cömertler Cevapla
  Oca 19, 2019 @ 22:28 pm

  bu taktiği paylaştığım ve insanların kolay kazanmasını sağladığım için küfür yiyip duruyordum sonunda yenilen birisi çıktı 😀

 • author image
  yusuf Cevapla
  Nis 16, 2019 @ 15:42 pm

  bu taktike bi ibnelik var afedersiniz takım istatiskileri on numara ama gol atamıor takım 13 sut 8 kaleyi buluor 1 gol adam 3 sut 3 kaleyi bulmus 2 gol sezon biticek hep böyle 😀
Son Yorumlar